O nás

Hračky nás baví, příběhy jsou věčné

 

Jsme velcí i malí, hrajeme si a milujeme společné chvíle. Svět fantazie nám není cizí. To, že některé věci běžně nevidíme, znamená, že neexistují? Tomu nevěříme! Nevíme jak vy, ale my, když jdeme lesem, stavíme malé domečky z klacíků, listí, kůry stromu a ze všeho, co vidíme kolem. Jsou pro skřítky, trpaslíky, lesní strážce a jiné pohádkové bytosti, které prozatím neznáme. Taky skoro vždy narazíme na vílí louku nebo nějaké dračí doupě. Častokrát nás pak doprovázejí dráčci nebo jiní bájní tvorové. Možná to bude také tím, že bydlíme v údolí pod dračími horami. Jsou nádherné!

 

A co příběhy? Může být něco lepšího než číst o dobrodružství, které nás svou poutavostí vtáhne doprostřed dění? Může být něco lepšího pro rozvoj naších dětí než, že jejich vlastní mysl tvoří obrázky, krásnější než jakékoliv anime? Možná že ano, ale nás o tom nepřesvědčíte. Jsme prostě takoví! Takoví tvrdohlaví :).

 

Trávit společný večer u krásné stolní hry a obdarovávat děti hračkami, které je také vtáhnou do různých světů, je nádherné. To vše nás přivedlo k nápadu vytvořit Toys Fantasy. Je to náš svět, kde máme hračky, kterým sami věříme a zároveň vytváříme příběhy pro společné chvíle všech, kteří taky mají rádi dobrodružství.

 

A co vám povím teď? To nevím. Ptejte se… :)..