Neohodnoceno

Sluban Town Farma M38-B0777 Traktůrek s přívěsem

Stavebnice z řady Town Farma se 110 dílky, jednou figurkou a spousty doplňků.

Skladem (4 ks)
Kód: M38-B0777
Značka: Sluban
125 Kč
Kategorie: Town - Farma - Stavitelé
Hmotnost: 120 kg
Doporučný věk: od 6 do 12 let
Počet figurek: 1
Počet dílků: 110
Rozměry krabice: 14.1 x 4.5 x 19 cm
Určení: Pro holky i kluky
Obtížnost: lehká
Značka: Sluban
Kolekce: Farma
Kompatibilita: Pasuje s Lego, Cobi, Mega Bloks

Stavebnice lesníka a jeho traktoru. Traktor s předním klešťovým drapákem na dřevo i s vozíkem na odvoz a dalšími doplňky. Stavebnice obsahuje 110 dílků a jednu figurku. Stavebnice Sluban jsou úžasným dárkem pro děti, pomáhají rozvíjet fantazii, jemné motorické dovednosti, soustředění a vytrvalost, které jsou zapotřebí ke stavění podle obrázkového návodu. I proto bývají oblíbenými dárky i do mateřských školek a školních družin.

Všechny figurky Sluban mají realistický tvar, hlavičku i zápěstí na pohyblivém kloubu, v pase se otáčejí o 360° a nožičky jsou pohyblivé ve směru chůze a zároveň si zachovaly plnou kompatibilitu s kostičkami. Dílky stavebnic Sluban jsou kombinovatelné se stavebnicemi jiných značek stejného typu.

Značka Sluban má vlastní R&D, tedy výzkum a vývoj a to částečně v Holandsku v sídle společnosti Sluban Europe a z větší části ve výrobní fabrice v Číně. Svou výrobu zahájil již v roce 2004. Na podzim 2013 pak společnost Sluban Europe uzavřela celosvětovou dohodu se společností Lego, aby nebyly pochyby o jakémkoliv porušování autorských práv. Podle informací na stránkách hilarypagetoys.com tyto tzv. "samojistící kostky" vynalezl jako první britský dětský psycholog Hilary "Harry" Fisher Page (1904 - 1957) a byly vyráběny firmou Kiddicraft, kterou Hilary Page založil v roce 1932. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: